Årlig høydepunkt for logistikkbransjen
16. oktober var datoen i år, da ble The ARC arrangert på Oslo Event HUB. Dette arrangementet fra Nova Retail har etablert seg som en viktig møteplass for alle som er opptatt av effektiv vareflyt, og nok en gang var det fullt hus. Deltagerne kunne følge sporene Automatisert kasseplukk, lagersoftware og Plukkløsninger, og da er det lett å forstå at alle fant områder de kan forbedre.
ITO PallPack deltok som sponsor denne gangen også, og våre prosjektselgere Oddbjørn Holseth og Bent Mæhre hadde hendene fulle gjennom dagen.
– Dette er blant de beste arrangementene vi deltar på. Her møter vi partnere, konkurrenter og både nye og eksisterende kunder. Samtidig får vi innsyn i teknologitrender og områder som også berører våre løsninger. Så det er på alle måter en bra dag for oss også, sier en fornøyd ITO-salgssjef Bent Mæhre innimellom konferanser og kundeprat.