Søk direkte på produktnavn, maskiner teknologi eller løsninger du er interessert i.

Ledende løsninger for automatisering til industrien

Vår visjon er å tilby den beste løsningen.

Vi strekker oss litt lenger

Vi er en familieeid bedrift som har levert industriløsninger gjennom seks tiår. Med egen produksjonsavdeling har vi unike muligheter for testing og preinstallasjon av leveransene.

Teknologi er den ene siden, den andre er å forstå kundens forretning, problemstilling og oppgaver. Det er en oppgave vi tar like alvorlig som å få teknologien til å fungere. Derfor tør vi å legge lista høyt og si at målsettingen ikke er noe lavere enn å levere den aller beste løsningen.

Vår historie

Vårt team

Velg kategori
  • Salg
  • Prosjektledelse
  • Produksjon og montasje
  • Service og elektro
  • Administrasjon
  • Alle ansatte

Salg

Christian Hagen

Prosjektsalg E-post: ch@ito.no Telefon: 47 92 04 00

Oddbjørn Holseth

Sivilingeniør prosjekt E-post: oh@ito.no Telefon: 23 30 26 00

Sven Ole Hoff

Salg-/prosjektingeniør E-post: sven@ito.no Telefon: 401 02 160

Prosjektledelse

Alexander Fredin

Fagansvarlig konstruksjon E-post: alexander@ito.no Telefon: 23 30 26 00

Andreas Skuterud

Konstruktør og prosjektleder E-post: as@ito.no Telefon: 940 94 451

Eivind Monsen

Konstruktør og prosjektleder E-post: eivind@ito.no Telefon: 404 51 413

Emil Helvik

Konstruktør og prosjektleder E-post: eh@ito.no Telefon: 919 08 689

Jonatan Lie Aksnes

Kontruktør og prosjektleder E-post: jonatan@ito.no Telefon: 940 94 457

Petter Vadstein

Konstruktør og prosjektleder E-post: petter@ito.no Telefon: 909 15 172

Reinert Skadsem

Konstruktør og prosjektleder E-post: reinert@ito.no Telefon: 934 22 024

Produksjon og montasje

Erlend Frøhaug

Leder el. automasjon E-post: erlend@ito.no Telefon: 977 91 330

Kevin Svendsen

Lærling industrimekaniker

Stian Tangen

Elektro / automasjon

Tore Myhra

Produksjonssjef E-post: tore@ito.no Telefon: 909 50 276

Service og elektro

Alexander Rustad

Robot og PLS

Andreas Bakkeli

Robot og PLS

Christian Wood

Servicesjef E-post: cw@ito.no Telefon: 924 04 148

Daniel Behari

Servicetekniker

Daniel Grytten

El-prosjekterer E-post: dcg@ito.no Telefon: 940 94 462

Didrik Gundersen Årthun

Servicetekniker E-post: didrik@ito.no Telefon: 950 94 462

Emil Abrahamsen

Automasjonsingeniør E-post: emil@ito.no Telefon: 958 70 824

Erik Steen

Automasjonstekniker E-post: erik@ito.no Telefon: 464 82 805

Even Engelstad

Servicekoordinator E-post: even@ito.no Telefon: 995 51 200

Kasper Stigen

Servicetekniker E-post: kasper@ito.no Telefon: 994 51 262

Kjell Arne Amundsen

Servicetekniker E-post: ka@ito.no Telefon: 982 26 787

Kristoffer Brecke

Servicetekniker E-post: kb@ito.no Telefon: 940 04 396

Lars Pilgaard

E-post: lp@ito.no Telefon: 23 30 26 00

Morten Rindahl

Servicetekniker

Øystein Tranholt

Robot og PLS

Sebastian Fredin

Servicetekniker

Simen Stensrud

El-prosjekterer E-post: simen@ito.no Telefon: 940 94 453

Terje Larsen

Fagansvarlig Elektro

Vetle Haakestad

Service- og prosjektingeniør E-post: vetle@ito.no Telefon: 928 86 212

Administrasjon

Arne Hagen

Daglig leder E-post: arne@ito.no Telefon: 23 30 26 00

Hege Abrahamsen

Regnskap ITO Intern Transport AS E-post: hege@ito.no Telefon: 23 30 26 00

Marianne Winsnes

Regnskap ITO PallPack AS E-post: marianne@pallpack.no Telefon: 23 30 26 00

Våre samarbeidspartnere

  • Lorenz Pan. logo
  • Prasmatic. logo
  • Dorner. logo
  • Radpak. logo
  • Tavil. logo
  • Carryline. logo
  • Easy Converyors. logo
  • Rama. logo
  • Kuka. logo
  • Jomet. logo