Søk direkte på produktnavn, maskiner teknologi eller løsninger du er interessert i.

Ledende løsninger for automatisering til industrien

Vår visjon er å tilby den beste løsningen.

Vi strekker oss litt lenger

Vi er en familieeid bedrift som har levert industriløsninger gjennom seks tiår. Med egen produksjonsavdeling har vi unike muligheter for testing og preinstallasjon av leveransene.

Teknologi er den ene siden, den andre er å forstå kundens forretning, problemstilling og oppgaver. Det er en oppgave vi tar like alvorlig som å få teknologien til å fungere. Derfor tør vi å legge lista høyt og si at målsettingen ikke er noe lavere enn å levere den aller beste løsningen.

Vår historie

Vårt team

Velg kategori
  • Salg
  • Prosjektledelse
  • Produksjon og montasje
  • Service og elektro
  • Administrasjon
  • Alle ansatte

Salg

Christian Hagen

Prosjektsalg E-post: ch@ito.no Telefon: 47 92 04 00

Daniel Sørensen

Salgssjef Ettermarked E-post: ds@ito.no Telefon: 97 12 32 30

Kjell Knutsen

Salg - /prosjektingeniør E-post: kjell@ito.no Telefon: 23 30 26 00

Oddbjørn Holseth

Sivilingeniør prosjekt E-post: oh@ito.no Telefon: 23 30 26 00

Prosjektledelse

Alexander Fredin

Avdelingsleder konstruksjon E-post: alexander@ito.no Telefon: 23 30 26 00

Eivind Monsen

Konstruktør og prosjektleder E-post: eivind@ito.no Telefon: 404 51 413

Petter Vadstein

Konstruktør og prosjektleder E-post: petter@ito.no Telefon: 909 15 172

Preben Engere

Konstruktør og prosjektleder E-post: preben@ito.no Telefon: 416 89 715

Reinert Skadsem

Konstruktør og prosjektleder E-post: reinert@ito.no Telefon: 934 22 024

Stian Ingebrigtsen

Konstruktør og prosjektleder E-post: stian@ito.no Telefon: 23 30 26 00

Produksjon og montasje

Christoffer Lillefuhr

Elektro E-post: christoffer@ito.no

Erlend Frøhaug

Leder el. automasjon E-post: erlend@ito.no Telefon: 977 91 330

Franciszek Stachacz

Ansvarlig maskinbygging E-post: franek@ito.no

Jørgen Dahl

Elektro / skapbygging

Kevin Svendsen

Lærling industrimekaniker

Stian Tangen

Elektro / automasjon

Tore Myhra

Produksjonssjef E-post: tore@ito.no Telefon: 909 50 276

Service og elektro

Alexander Rustad

Robot og PLS

Andreas Bakkeli

Robot og PLS

Christian Wood

Servicekoordinator E-post: cw@ito.no Telefon: 924 04 148

Even Engelstad

Servicetekniker

Heikki Pettersen

Fagansvarlig Service E-post: heikki@ito.no Telefon: 466 23 085

Jim Evensen

Avdelingsleder Elektro og automasjon

Lars Pilgaard

E-post: lp@ito.no Telefon: 23 30 26 00

Marius Bala-Tangen

El-prosjekterer

Morten Rindahl

Servicetekniker

Øystein Tranholt

Robot og PLS

Sebastian Fredin

Servicetekniker

Simen Stensrud

El-prosjekterer

Terje Larsen

Fagansvarlig Elektro

Truls Fjeldvang

Service- og automasjonsingeniør E-post: truls@ito.no Telefon: 908 33 949

Administrasjon

Arne Hagen

Daglig leder E-post: arne@ito.no Telefon: 23 30 26 00

Hege Abrahamsen

Regnskap ITO Intern Transport AS E-post: hege@ito.no Telefon: 23 30 26 00

Marianne Winsnes

Regnskap ITO PallPack AS E-post: marianne@pallpack.no Telefon: 23 30 26 00

Mette Fonstad-Smith

Regnskap ITO Intern Transport AS E-post: mette@ito.no Telefon: 23 30 26 01

Våre samarbeidspartnere

  • Lorenz Pan. logo
  • Prasmatic. logo
  • Dorner. logo
  • Radpak. logo
  • Tavil. logo
  • Carryline. logo
  • Easy Converyors. logo
  • Rama. logo
  • Kuka. logo
  • Jomet. logo