Søk direkte på produktnavn, maskiner teknologi eller løsninger du er interessert i.

Ledende løsninger for automatisering til industrien

Vår visjon er å tilby den beste løsningen.

Vi strekker oss litt lenger

Vi er en familieeid bedrift som har levert industriløsninger gjennom seks tiår. Med egen produksjonsavdeling har vi unike muligheter for testing og preinstallasjon av leveransene.

Teknologi er den ene siden, den andre er å forstå kundens forretning, problemstilling og oppgaver. Det er en oppgave vi tar like alvorlig som å få teknologien til å fungere. Derfor tør vi å legge lista høyt og si at målsettingen ikke er noe lavere enn å levere den aller beste løsningen.

Vår historie

Vårt team

Velg kategori
  • Salg
  • Prosjektledelse
  • Produksjon og montasje
  • Service og elektro
  • Administrasjon
  • Alle ansatte

Salg

Bent Mæhre

Salgssjef E-post: bent@ito.no Telefon: 960 45 551 Følg på LinkedIn

Jens Gjerlaug

Salg / marked E-post: jens@ito.no Telefon: 932 95 087 Følg på LinkedIn

Lars-Martin Nervik

Produktansvarlig/salg E-post: lmn@ito.no Telefon: 23 20 26 00

Oddbjørn Holseth

Sivilingeniør prosjekt E-post: oh@ito.no Telefon: 23 30 26 00 Følg på LinkedIn

Prosjektledelse

Alexander Fredin

Fagansvarlig konstruksjon E-post: alexander@ito.no Telefon: 23 30 26 00

Andreas Skuterud

Avdelingsleder teknisk E-post: as@ito.no Telefon: 940 94 451

Jonatan Lie Aksnes

Konstruktør og prosjektleder E-post: jonatan@ito.no Telefon: 940 94 457

Magne Simarud

Konstruktør og prosjektleder E-post: magne@ito.no Telefon: 481 82 684

Petter Vadstein

Konstruktør og prosjektleder E-post: petter@ito.no Telefon: 909 15 172

Reinert Skadsem

Konstruktør og prosjektleder E-post: reinert@ito.no Telefon: 934 22 024

Vetle Frydenlund

Konstruktør og prosjektleder E-post: vf@ito.no Telefon: 986 83 673

Produksjon og montasje

Einar Sveinsgjerd

Lakkerer

Eirik Bølgenhaugen

Tavlebygger

Emil Radziejewski

Platearbeider

Erlend Frøhaug

Leder el. automasjon E-post: erlend@ito.no Telefon: 977 91 330

Frode Vie

Platearbeider og maskinering

Jan Jørgensen

Montør

Marek Dziekanowski

Utemontør

Mariusz Kaminski

Utemontør

Martin Schleussner

Platearbeider

Ole Jakob Volden

Tavlebygger

Per Henrik Alfsen-Saastad

Platearbeider

Piotr Medyk

Utemontør

Roger Jacobsen

Montør

Rune Trinterud

Montør

Sebastian Dziaduch

Utemontør

Stian Tangen

Elektro / automasjon

Tomasz Medyk

Utemontør

Tore Myhra

Produksjonssjef E-post: tore@ito.no Telefon: 909 50 276

Service og elektro

Alexander Rustad

Robot og PLS

Andreas Castillo

Servicetekniker E-post: castillo@ito.no Telefon: 465 01 337

Christian Wood

Servicesjef E-post: cw@ito.no Telefon: 924 04 148

Daniel Behari

Servicetekniker Telefon: 483 84 245

Daniel Grytten

El-prosjekterer E-post: dcg@ito.no Telefon: 940 94 462

Didrik Gundersen Årthun

Servicetekniker E-post: didrik@ito.no Telefon: 950 25 686

Erik Steen

Automasjonstekniker E-post: erik@ito.no Telefon: 464 82 805

Even Engelstad

Servicetekniker E-post: even@ito.no Telefon: 995 51 200

Kjell Arne Amundsen

Servicetekniker E-post: ka@ito.no Telefon: 982 26 787

Kristian Davidsen

Servicetekniker E-post: kd@ito.no Telefon: 401 57 423

Morten Rindahl

Servicetekniker

Oddgeir Gedde

Automasjonsingeniør E-post: oddgeir@ito.no Telefon: 988 17 320

Øystein Tranholt

Robot og PLS

Per Evensen

Automasjonsingeniør E-post: per@ito.no Telefon: 920 69 268

Sebastian Fredin

Servicetekniker

Simen Stensrud

El-prosjekterer E-post: simen@ito.no Telefon: 940 94 455

Terje Larsen

Fagansvarlig Elektro

Wiggo Brattbakken

Servicekoordinator E-post: wiggo@ito.no Telefon: 919 09 496

Administrasjon

Christian Hagen

Daglig leder E-post: ch@ito.no Telefon: 47 92 04 00 Følg på LinkedIn

Hege Abrahamsen

Regnskap E-post: hege@ito.no Telefon: 23 30 26 00

Lars Pilgaard

Organisasjonssjef E-post: lp@ito.no Telefon: 23 30 26 00

Marianne Winsnes

Regnskap E-post: marianne@pallpack.no Telefon: 23 30 26 00